SMART SOLUTIONS
for entrance control
Strona główna > Baza wiedzy/BIM
BAZA WIEDZY/BIM

Wiedza branżowa i pliki projektowe

Wiedza i biblioteki

Biblioteka CAD/BIM

Biblioteka modeli projektowych to narzędzie stworzone dla wsparcia architektów i projektantów w ich pracy. Zawiera ona aktualne modele CAD/BIM naszych wybranych urządzeń, gotowe do pobrania i zaimportowania do projektu. Baza plików daje możliwość zastosowania oferowanych przez nas produktów w postaci dwu i trzywymiarowych obiektów w dokumentacji projektowej, co znacznie ułatwia i przyśpiesza proces projektowania. Biblioteka CAD/BIM będzie przez nas systematycznie aktualizowana i rozbudowywana o modele w kolejnych grupach produktowych.
wiedza i biblioteki

Zagadnienia branżowe i raporty

Dla osób zainteresowanych przedstawiamy ogólną wiedzę branżową i opisy najważniejszych zagadnień z tego zakresu. Mamy nadzieję, że dzięki zamieszczonym wyjaśnieniom i publikacjom w prosty i przystępny sposób przybliżymy Państwu temat branży zabezpieczeń technicznych. Zapraszamy do lektury i pobierania materiałów.
  • Co to jest PAS68?

    PAS 68 to brytyjski standard i punkt odniesienia dla branży zabezpieczeń drogowych dla rozwiązań zapobiegających atakom z użyciem pojazdu (HVM - Hostile Vehicle Mitigation). Opublikowana przez Brytyjski Instytut Normalizacji (BSI) norma PAS 68 jest publicznie dostępną specyfikacją zawierającą szczegółowe specyfikacje testów zderzeniowych dla systemów barier ochronnych, słupków i blokad drogowych. Norma PAS 68 określa kryteria dotyczące pojazdów i tolerancji na uderzenia, które należy spełnić, aby dane urządzenie było zgodne z tą specyfikacją.

Pobierz raport
SMART SOLUTIONS
for entrance control
DFE Security sp. z.o.o.
ul. Polska 25
00-703 Warszawa

NIP: 524-266-67-68
REGON: 141655737
KRS: 0000294567

Kontakt

  • Telefon / E-mail
Biuro
Tel. + 48 22 622 22 73
e-mail: biuro@dfes.pl
Dział Handlowy
Tel. +48 500 013 567 
lub + 48 519 105 881 
e-mail: handlowy@dfes.pl
  • Social Media

Copyright © 2023 | DFE Security | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Blog

Design: Proformat

o nas

Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz: