SMART SOLUTIONS
for entrance control
Strona główna > Rozwiązania i branże > Parkingi rowerowe
Rozwiązania i branże

Parkingi rowerowe

Rozwiązania i branże

Opis branży

Zdajemy sobie sprawę, że parkingi rowerowe są nieodłącznym elementem dzisiejszych miast. Nasze systemy kontroli wejścia zostały zaprojektowane specjalnie dla parkingów rowerowych, aby zapewnić wygodę i spokój o bezpieczeństwo, użytkownikom rowerów. Oferowane rozwiązania to sprawdzone i niezawodne technologie, takie jak bramki kontroli dostępu, furty rowerowe czy automatyczne czytniki LCD z system rozpoznawania twarzy i identyfikacją biometryczną. Dzięki tym urządzeniom, rowerzyści mogą z łatwością uzyskać dostęp do parkingu rowerowego, z gwarancją, że tylko uprawnione osoby będą miały możliwość zabezpieczenia swojego roweru oraz wyjścia z parkingu, tylko ze swoim pojazdem.

Nasze systemy oferują różnorodne sposoby kontroli wejścia i wyjścia z parkingu rowerowego. Możemy zaimplementować czytniki kart magnetycznych, kodów QR lub nawet systemy biometryczne, takie jak czytniki linii papilarnych, zapewniające szybki i bezproblemowy dostęp dla użytkowników. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do parkingu rowerowego, co zapewnia bezpieczeństwo dla rowerów i ochronę przed kradzieżą.

 

Rozwiązania i branże

Nasza marka i rozwiązania

Z myślą o rowerzystach i ich pojazdach, przygotowaliśmy ofertę stworzoną specjalnie z myślą o parkingach rowerowych – zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Parking z naszymi urządzeniami stanowi jedyne wejście i wyjście  do strefy parkowania rowerów. Celem takiego jest zabezpieczenie rowerów przed kradzieżą.

Systemy kontroli wejścia dla parkingów rowerowych z naszej ofert są nie tylko wygodne dla użytkowników, ale również zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. To przede wszystkim specjalne, rowerowe bramki kontroli dostępu, furty obrotowe, umożliwiające wejście osoby z rowerem i  śluzy kontroli dostępu, takie jak śluza rowerowa Alluser Bike Guardian.

 

 

Rozwiązania i branże

Rekomendowane rozwiązania

ŚLUZA ROWEROWA

 • Automatyczna śluza rowerowa Alluser Bike Guardian
 • Wykrywa osobę, rower i autoryzuje dostęp
 • Powiązanie roweru z użytkownikiem, za pomocą karty dostępowej i znacznika na rowerze
 • Znaczniki podlegają dezaktywacji w przypadku celowego ich demontażu lub uszkodzenia

FURTY I BRAMKI

 • Furty obrotowe z wbudowanym przejściem dla rowerów i małych skuterów
 • Pętla indukcyjna wykrywa rowery i pozwala na przejazd do strefy chronionej
Rozwiązania i branże

Rozwiązania produktowe

Bramki

Śluzy osobowe i furty zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy poziom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Ograniczają przejście do jednej osoby zgodne z zasadą wejścia jednej osoby na jedną kartę dostępową. Mogą być zintegrowane z dowolnymi systemami biometrycznymi. Zastosowanie śluz osobowych umożliwia funkcjonowanie obiektów częściowo lub całkowicie samoobsługowych oraz czynnych 24h. Zwiększają bezpieczeństwo pracowników i użytkowników oraz zachęcają do korzystania z obiektu w godzinach nocnych pozwalając na lepsze rozłożenie ruchu ćwiczących i zdobycie nowych klientów. Specjalnie zaprojektowana śluza z drzwiami ewakuacyjnymi umożliwia też dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich, wyjście awaryjne i dostawy.

Furty

Bramki kontoli dostepu, to niezawodne i komfortowe rozwiązanie dla stref wejścia i recepcji. Szeroki wybór modeli pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i skutecznej kontroli wejść na różnych poziomach zabezpieczenia w zależności od indywidualnych potrzeb i typu obiektu. Najniższy poziom to prosta forma ograniczenia wejścia osób bez ważnego karnetu (tripody i unipody), a najwyższy poziom to w pełni kontolowany dostęp do bezobsługowych klubów czynnych 24h (bramki sensoryczne z wysokimi szybami). Urządzenia tego typu wspomagają pracę recepcji, zwiększają automatyzację przejść i bezpieczeństwo. Bramki uchylne umożliwiają dostęp osób niepełnosprawnych, dostawy oraz ewakuację.

Śluza BIKE Guardian

Głównym celem instalacji systemów zabezpieczeń sanitarnych w branży fitness jest umożliwienie spełnienia wymogów służb dla obiektów sportowych w czasach pandemii i umożliwienie kontynuacji ich działalności. Dzięki zastosowaniu systemu liczenia osób 3D można w skuteczny i automatyczny sposób kontrolować ilość osób w obiekcie i blokować dostęp w przypadku przekroczenia dopuszczalnej normy. Natomiast wykorzystanie czytników temperatury pozwala na monioring osób potencjalnie zakażonych i ograniczenie ich dostepu do obiektu. Czytniki te pozwalają również na wykrycie maseczki oraz weryfikację kodów QR z paszportów szczepionkowych, co ułatwia kontrolę przestrzegania zaleceń służb w tym zakresie.

Rozwiązania i branże

Korzyści z zastosowania

 • niezawodne zabezpieczenie strefy wejścia i wyjścia z parkingu rowerowego
 • eliminacja ryzyka wejścia osoby nieuprawnionej oraz wyjścia osoby z nieswoim rowerem
 • wygodne i niezawodne zabezpieczenie roweru przed kradzieżą
 • możliwość integracji z istniejącymi systemami kontroli dostępu
 • optymalizacja kosztów eksploatacji, dzięki wytrzymałości, niezawodności i gwarancji naszych urządzeń
 • zautomatyzowanie i możliwość całodobowego dostępu
SMART SOLUTIONS
for entrance control
DFE Security sp. z.o.o.
ul. Polska 25
00-703 Warszawa

NIP: 524-266-67-68
REGON: 141655737
KRS: 0000294567

Kontakt

 • Telefon / E-mail
Biuro
Dział Handlowy
 • Social Media

Copyright © 2023 | DFE Security | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Blog

Design: Proformat

o nas

Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz:


  o nas

  Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz: