SMART SOLUTIONS
for entrance control
Strona główna > Rozwiązania i branże > Sklepy bezobsługowe 24h
Rozwiązania i branże

Sklepy bezobsługowe 24h

Rozwiązania i branże

Opis branży

Sklepy samoobsługowe i bezobsługowe 24h stają się coraz popularniejsze, umożliwiając klientom swobodne zakupy o dowolnej porze. Zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie dostępem i skuteczną kontrolę nad takimi sklepami to kluczowe wyzwania dla właścicieli.

Sklep bezobsługowy 24h może łączyć zalety zakupów online i e-commerce, a tradycyjnymi zakupami stacjonarnymi. Sklep całkowicie bezobsługowy, czynny 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, jest rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się tam, gdzie konsumenci nie mają możliwości dokonania zakupów w zwykłych sklepach ze względu na nietypową porę lub lokalizację. Fakt, że jest to sklep bezobsługowy, dotyczy przeprowadzania procesu zakupowego włącznie z realizacją płatności.

Oferowane przez nas systemy kontroli wejścia są zaprojektowane specjalnie dla sklepów samoobsługowych i bezobsługowych, tak aby pomóc w sprostaniu tym wyzwaniom. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które gwarantują zarówno bezpieczeństwo sklepu, jaki znajdującego się w nim towary, a także wygodne i płynne doświadczenie zakupowe dla klientów. 

Rozwiązania i branże

Nasza marka i rozwiązania

Proponowane przez DFES rozwiązania z zakresu kontroli wejścia to zaawansowane i niezawodne technologie, takie jak automatyczne kioski i czytniki LCD, czytniki kart, czytniki kodów QR i wiele innych. Dzięki urządzeniom z naszej oferty, klienci sklepów bezobsługowych mogą łatwo i szybko uzyskać dostęp do sklepu, zapewniając wygodę i komfort podczas zakupów. Nasze systemy entrance control gwarantują to, że tylko uprawnione osoby będą miały dostęp do wnętrza sklepu, co minimalizuje ryzyko kradzieży i utrzymanie porządku wewnątrz obiektu.

Z myślą o funkcjonowaniu sklepów samoobsługowych 24h, opracowaliśmy ofertę naszych rozwiązań, które pozwolą wyposażyć sklep bezobsługowy w niezawodne urządzenia z zakresu szeroko rozumianej kontroli wejścia. Korzystając z proponowanych przez nas rozwiązań, możliwe staje się kontrolowanie i weryfikowanie klientów, kontrola stref wejścia i wyjścia do obiektu, a także automatyzacja procesu zakupu. Oferujemy urządzenia, które znacząco ułatwiają kontrolowanie przepływu osób w sklepie, ponad to, pomogą w usprawnieniu samoobsługi w sklepie.

Rozwiązania i branże

Rekomendowane rozwiązania

STREFA WEJŚCIA

 • Drzwi manualne
 • Śluza manualna
 • Śluza automatyczna
 • Śluza z opcją ewakuacji i dostępu niepełnosprawnych

STREFA WNĘTRZA

 • Bramki obrotowe
 • Bramki sensoryczne
 • Bramki uchylne
 • Bramki wysokie i niskie

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

 • System Zamknięcia Bezkluczowego
 • System IZB do zarządzania obiektem
 • Wielofunkcyjny moduł autoryzacji
 • Czytniki i kioski kontroli dostępu
 • System wykrycia i liczenia osób 3D
Rozwiązania i branże

Rozwiązania produktowe

Śluzy manualne i automatyczne

Śluzy osobowe manualne i automatyczne zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy poziom kontroli dostępu w sklepach bezobsługowych.  Ograniczają przejście do jednej osoby i mogą być zintegrowane z dowolnymi systemami biometrycznymi. Zostały zaprojektowane jako urządzenia high security zabezpieczające przed wejściem osób nieuprawnionych i intruzów, przed napadami z użyciem broni oraz włamaniami i kradzieżami. Konstrukcja śluz dostępowych składa się z dwóch naprzemiennie otwieranych drzwi, które w przypadku braku pozytywnej weryfikacji osób blokują przejście do strefy chronionej. W zależności od potrzeb mogą być wyposażone w szyby kuloodporne i wandaloodporne oraz obudowy odporne na włamania w klasie RC3 i RC4.  Zastosowanie śluz osobowych umożliwia funkcjonowanie obiektów częściowo lub całkowicie samoobsługowych oraz czynnych 24h. Zwiększają bezpieczeństwo pracowników, użytkowników – klientów sklepu oraz znajdującego się w nim towaru. Specjalnie zaprojektowana śluza z drzwiami ewakuacyjnymi umożliwia też dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich, wyjście awaryjne i dostawy.

Bramki

Bramki kontoli dostepu, to niezawodne i komfortowe rozwiązanie dla stref wejścia i recepcji. Szeroki wybór modeli pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i skutecznej kontroli wejść na różnych poziomach zabezpieczenia w zależności od indywidualnych potrzeb i typu obiektu. Najniższy poziom to prosta forma ograniczenia wejścia – bramki obrotowe tripody i unipody, a najwyższy poziom to w pełni kontolowany dostęp do bezobsługowych sklepów czynnych 24h (bramki sensoryczne z wysokimi szybami). Urządzenia tego typu umożliwiają funkcjonowanie sklepów częściowo lub całkowicie samoobsługowych oraz czynnych 24h. Bramki uchylne umożliwiają dostęp osób niepełnosprawnych, dostawy oraz ewakuację.

Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu, które umożliwiają funkcjonowanie sklepu bezpobsługowego 24h, to m. in. System Zamknięcia Bezkluczowego (SZB) – tzw. zdalne ryglowanie, automatyczne multiczytniki kontroli dostępu z systemami biometrycznymi, a także system wykrycia i liczenia osób 3D. Systemy kontroli dostępu dla sklepów bezobsługowych umożliwiają automatyczną kontrolę i weryfikację klientów oraz automatyzację zakupów. System wykrycia i liczenia osób 3D to trójwymiarowa analityka obrazu i dwukierunkowa rejestracja przepływu wielu osób. System automatycznie kontroluje ilość osób w obiekcie, blokuje wejście 2 osób na raz, może zarządzać kolejką czy np. wymuszać dezynfekcję rąk.

Rozwiązania i branże

Korzyści z zastosowania

 • niezawodne zabezpieczenie strefy wejścia (automatyczna kontrola i weryfikacja klientów, automatyzacja zakupów)
 • eliminacja ryzyka wejścia osoby nieuprawnionej oraz wyjścia ze sklepu, bez dokonania płatności
 • zmniejszenie kosztów zatrudnienia (ochrona, kasa)
 • zwiększenie zadowolenia klientów, dzięki eliminacji takich jak niemiła obsługa, czas stania w kolejce czy błędu ludzkiego
 • możliwość integracji z istniejącymi systemami kontroli dostępu
 • optymalizacja kosztów eksploatacji, dzięki wytrzymałości, niezawodności i gwarancji naszych urządzeń
 • zautomatyzowanie i możliwość całodobowego dostępu do sklepu
SMART SOLUTIONS
for entrance control
DFE Security sp. z.o.o.
ul. Polska 25
00-703 Warszawa

NIP: 524-266-67-68
REGON: 141655737
KRS: 0000294567

Kontakt

 • Telefon / E-mail
Biuro
Dział Handlowy
 • Social Media

Copyright © 2023 | DFE Security | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Blog

Design: Proformat

o nas

Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz:


  o nas

  Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz: