SMART SOLUTIONS
for entrance control
Strona główna > Rozwiązania i branże > Infrastruktura krytyczna i wojskowa
Rozwiązania i branże

Infrastruktura krytyczna i wojskowa

Rozwiązania i branże

Opis branży

Branża kontroli dostępu dla infrastruktury krytycznej to dynamicznie rozwijający się sektor, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i ochronę kluczowych systemów i infrastruktury. W tej branży, specjaliści zajmują się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymywaniem systemów kontroli dostępu, które pozwalają na ścisłą kontrolę dostępu do kluczowych obiektów, takich jak elektrownie, zakłady chemiczne, rurociągi, porty lotnicze i inne obiekty, które stanowią podstawę funkcjonowania gospodarki i kraju. Systemy kontroli dostępu w branży infrastruktury krytycznej są bardzo złożone i muszą spełniać szereg wymogów bezpieczeństwa, w tym ochrony przed cyberatakami, fizycznymi zagrożeniami i innymi zagrożeniami. W czasie, gdy zagrożenia dla infrastruktury krytycznej stają się coraz większe, znaczenie kontroli dostępu w takich obiektach zaczyna mieć coraz większe znacznie.

Rozwiązania i branże

Nasza marka i rozwiązania

Mając na uwadze bezpieczeństwo tak kluczowych miejsc dla funkcjonowania państwa i gospodarki, jak obiekty infrastruktury krytycznej przygotowaliśmy ofertę dedykowaną tej branży. Urządzenia, które w jej zakresie oferujemy, to sprawdzone i niezawodne rozwiązania, gwarantujące profesjonalną i niezwodną ochronę fizyczną w obiektach infrastruktury krytycznej. Nasze rozwiązania z zakresu entrance control, to urządzenia pozwalające skutecznie ograniczać wejścia osób nieupoważnionych. Dzięki produktom z naszej oferty możliwe jest też strefowe przydzielanie uprawnień do wejścia, do określonych stref. Proponowane przez DFES rozwiązania, chronią strefę wrażliwą takich miejsc jak rafinerie, gazoporty, elektrownie, lotniska, porty czy obiekty wojskowe.

Rozwiązania i branże

Rekomendowane rozwiązania

STREFA OBWODOWA OGRODZENIA I OBIEKTU

 • Bollardy antyterrorystyczne
 • Roadblockery
 • Bramy antyterrorystyczne
 • Szlabany antyterrorystyczne
 • Furty obrotowe

STREFA ZASTRZEŻONA

 • Śluzy osobowe
 • Automatyczne czytniki z systemami biometrycznymi
 • Bramki kontroli dostępu high security
 • System Zamknięcia Bezkluczowego
Rozwiązania i branże

Rozwiązania produktowe

Śluzy

Śluzy osobowe i furty zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy poziom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Ograniczają przejście do jednej osoby zgodne z zasadą wejścia jednej osoby na jedną kartę dostępową. Mogą być zintegrowane z dowolnymi systemami biometrycznymi. Zastosowanie śluz osobowych umożliwia funkcjonowanie obiektów częściowo lub całkowicie samoobsługowych oraz czynnych 24h. Zwiększają bezpieczeństwo pracowników i użytkowników oraz zachęcają do korzystania z obiektu w godzinach nocnych pozwalając na lepsze rozłożenie ruchu ćwiczących i zdobycie nowych klientów. Specjalnie zaprojektowana śluza z drzwiami ewakuacyjnymi umożliwia też dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich, wyjście awaryjne i dostawy.

Słupki antyterrorystyczne

Bramki kontoli dostepu, to niezawodne i komfortowe rozwiązanie dla stref wejścia i recepcji. Szeroki wybór modeli pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i skutecznej kontroli wejść na różnych poziomach zabezpieczenia w zależności od indywidualnych potrzeb i typu obiektu. Najniższy poziom to prosta forma ograniczenia wejścia osób bez ważnego karnetu (tripody i unipody), a najwyższy poziom to w pełni kontolowany dostęp do bezobsługowych klubów czynnych 24h (bramki sensoryczne z wysokimi szybami). Urządzenia tego typu wspomagają pracę recepcji, zwiększają automatyzację przejść i bezpieczeństwo. Bramki uchylne umożliwiają dostęp osób niepełnosprawnych, dostawy oraz ewakuację.

Furty i bramki

Drzwi manulane to jedno z rozwiązań, które można zastosować w systemie kontoli dostępu na wejściu do siłowni lub klubu fitness. Ze względu na ograniczony poziom zabezpieczenia który zapewniają, opracowaliśmy rozwiązanie mające na celu zwiększenie możliwości kontroli. Oferowany przez nas system jest wyposażony w czujnik wykrycia osób. Gwarantuje on możliwość otwarcia drzwi tylko w przypadku gdy w wyznaczonej strefie znajduje się tylko jedna autoryzowana osoba. Stanowi skuteczną barierę przed próbą wejścia osób bez wykupionego karnetu. W przypadku gdy przez otwarte wcześniej drzwi przejdzie więcej niż jedna osoba system uruchomia alarm i włączy rejestrację wideo, co umożliwi reakcję personleu lub ochrony obiektu.

Rozwiązania i branże

Korzyści z zastosowania

 • niezawodne zabezpieczenie strefy wejścia, strefy obwodowej oraz stref wrażliwych obiektach infrastruktury krytycznej
 • eliminacja ryzyka wejścia osoby nieuprawnionej i osób niepożadanych
 • zwiększone bezpieczeństwo kontroli wejścia i dostępu dzięki eliminacji błędu ludzkiego w kontroli wejścia i wyjścia
 • możliwość integracji z istniejącymi systemami kontroli dostępu
 • optymalizacja kosztów eksploatacji, dzięki wytrzymałości, niezawodności i gwarancji urządzeń
SMART SOLUTIONS
for entrance control
DFE Security sp. z.o.o.
ul. Polska 25
00-703 Warszawa

NIP: 524-266-67-68
REGON: 141655737
KRS: 0000294567

Kontakt

 • Telefon / E-mail
Biuro
Dział Handlowy
 • Social Media

Copyright © 2023 | DFE Security | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Blog

Design: Proformat

o nas

Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz:


  o nas

  Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz: