SMART SOLUTIONS
for entrance control
Strona główna > Rozwiązania i branże > Banki / centra danych
Rozwiązania i branże

Banki i centra danych

Rozwiązania i branże

Opis branży

We współczesnym świecie, wszystkie dane powinny być chronione przed dostępem osób niepowołanych.

Banki i centra przetwarzania danych odgrywają kluczową rolę w dzisiejszej gospodarce, umożliwiając bezpieczne i szybkie przetwarzanie transakcji finansowych oraz zapewnienie ochrony danych klientów. W skład data center wchodzi wiele elementów, w tym serwery, systemy zarządzania danymi, bazy danych, sieci komputerowe oraz oprogramowanie zabezpieczające. To centralna jednostka, która odpowiada za przetwarzanie informacji, przechowywanie danych i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji finansowych. Wiele banków przeprowadza profesjonalne testy infiltracyjne zagrożeń wynikających z nieszczelnego systemu entrance control, zlecając to wyspecjalizowanym firmom.

DFE Security specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych urządzeń kontroli dostępu dla banków i centrów przetwarzania danych. W naszej ofercie znajdują się liczne rozwiązania, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie prywatnych danych klientów oraz informacji dotyczących przetwarzanych przez instytucje finansowe transakcji.

Dzięki oferowany rozwiązaniom, dostęp do wrażliwych danych jest możliwy jedynie dla uprawnionych osób, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega nieuprawnionemu dostępowi do informacji.

Dane najlepiej jest chronić poprzez ich właściwą ochronę fizyczną. niszczenie lub kradzież hardware’u jest tak samo niebezpieczne jak cyberatak – w obu przypadkach dane zostają utracone.

Rozwiązania i branże

Nasza marka i rozwiązania

Z myślą o bankach, instytucjach finansowych i data center, przygotowaliśmy ofertę produktów, stanowiących naszą odpowiedź na potrzebę profesjonalnej i niezawodnej ochrony fizycznej w takich miejscach. Rozwiązania z zakresu entrance control, które proponujemy, to urządzenia pozwalające skutecznie ograniczać wejścia osób nieupoważnionych. Dzięki produktom z naszej oferty możliwe jest także strefowe przydzielanie uprawnień do wejścia, do określonych stref. Proponowane przez DFE Security rozwiązania pozwalają chronić strefy wrażliwe, w takich obiektach jak banki czy centra przetwarzania danych.

Rozwiązania i branże

Rekomendowane rozwiązania

STREFA ADMINISTRACYJNA

 • Bramki obrotowe
 • Bramki uchylne
 • Drzwi manualne
 • Furty obrotowe

STREFA WRAŻLWA

 • Śluzy osobowe
 • Bramki sensoryczne z wysokim szkłem
 • System Zamknięcia Bezkluczowego
 • Czytnik anty – skimming
Rozwiązania i branże

Rozwiązania produktowe

Śluzy osobowe

Śluzy osobowe zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy poziom kontroli dostępu do banków i data center. Ograniczają przejście do jednej osoby zgodne z zasadą wejścia jednej osoby na jedną kartę dostępową. Mogą być zintegrowane z dowolnymi systemami biometrycznymi. Zastosowanie śluz osobowych umożliwia funkcjonowanie obiektów częściowo lub całkowicie samoobsługowych oraz czynnych 24h. Portale tego typu zwiększają bezpieczeństwo pracowników i użytkowników. Śluzy osobowe z panelami CCV stanowią najlepszą prewencję przed napadami oraz atakami chuligańskimi. Statystyki wykazują, że w Polsce nie było żadnego napadu na placówkę bankową, w której zamontowane są śluzy DFE Security,

Bramki kontroli dostępu

Bramki kontoli dostepu, to niezawodne i komfortowe rozwiązanie dla stref wejścia i recepcji. Szeroki wybór modeli pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa i skutecznej kontroli wejść na różnych poziomach zabezpieczenia w zależności od indywidualnych potrzeb i typu obiektu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniają bramki sensoryczne z wysokimi szybami. Urządzenia tego typu zwiększają automatyzację przejść i bezpieczeństwo.

System Zamknięcia Bezkluczowego

System Zamknięcia Bezkluczowego (SZB), pozwala ograniczyć konieczność dowozu kluczy przez ochronę. Placówka otwierana jest komisyjnie, a SZB jest zintegrowany z SSWiN. System Zamknięcia Bezkluczowego to nie tylko oszczędność kosztów, ale także automatyzacja wejścia i możliwość zdalnego nadawania uprawnień, np. podczas zastępstwa.

Czytnik anty - skimming

Czytnik anty – skimming do stref 24/7 gwarantuje to, że każda osoba korzystająca z bankomatów może czuć się bezpiecznie, jeśli przebywa w strefie bankomatowej samodzielnie. System polega na tym, że wejście do strefy bankomatowej 24/7 jest możliwe tylko przy użyciu tradycyjnej karty bankomatowej lub telefonu z aktywnym systemem NFC.

Rozwiązania i branże

Korzyści z zastosowania

 • profesjonalne i niezawodne zabezpieczenie strefy wejścia oraz stref wrażliwych w data center
 • eliminacja ryzyka wejścia osoby nieuprawnionej do budynku banku czy data center
 • gwarancja sprawdzonej ochrony hardware’u przed kradzieżą lub zniszczeniem
 • zmniejszenie kosztów zatrudnienia (ochrona)
 • możliwość integracji z istniejącymi systemami kontroli dostępu
 • optymalizacja kosztów eksploatacji, dzięki wytrzymałości, niezawodności i gwarancji naszych urządzeń
Rozwiązania i branże

Materiały i wiadomości

LinkedIn

Bądź na bieżąco i śledź nas na LinkedIn.
Sprawdź
SMART SOLUTIONS
for entrance control
DFE Security sp. z.o.o.
ul. Polska 25
00-703 Warszawa

NIP: 524-266-67-68
REGON: 141655737
KRS: 0000294567

Kontakt

 • Telefon / E-mail
Biuro
Dział Handlowy
 • Social Media

Copyright © 2023 | DFE Security | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Blog

Design: Proformat

o nas

Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz:


  o nas

  Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz: