SMART SOLUTIONS
for entrance control
Strona główna > Rozwiązania i branże > Płatna toaleta i płatne wejście
Rozwiązania i branże

Płatna toaleta i płatne wejście

Rozwiązania i branże

Opis branży

Wiele miejsc użyteczności publicznej i miejsc ogólnodostępnych wymaga, aby przed wejściem do obiektu i przed skorzystaniem z danej usługi, uiścić za to wymaganą opłatę. Wiąże się często to z koniecznością zatrudnienia specjalnej osoby, do pobierania opłat i wydawania reszty lub przydzielania tego dodatkowego zadania, osobie z personelu.  Może być to kłopotliwe, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak stacje paliw, parki rozrywki, płatne toalety i inne. Dobrym rozwiązaniem staje się tu automatyzacja tego procesu. Dzięki rozwiązaniom z naszej oferty można nie tylko sprawić, że pobieranie opłat, wydawanie reszty i weryfikacja wejścia, będą całkowicie bezobsługowe, ale też, dzięki możliwości wydawania kuponów, można w ten sposób motywować klientów, do zakupu dodatkowych usług.

 

Rozwiązania i branże

Nasza marka i rozwiązania

System Płatnej Toalety i płatnego wejścia Pay2Go jest przeznaczony do obiektów o dużym natężeniu ruchu takich jak stacje paliw, parki rozrywki i inne miejsca publiczne. Umożliwia nie tylko pobranie opłat, ale i zmotywowanie gości do skorzystania z innych oferowanych usług. Urządzenia posiadają funkcję wydawania reszty oraz drukowania pokwitowania, które może posłużyć do udzielenia rabatu na zakupy lub inne usługi. Rozwiązanie, w zależności od potrzeb i lokalizacji, może być zaprojektowane, bazując na bramkach obrotowych BAR SPA na urządzeniach służących jako wpłatomat – Door SPA lub Door SPA MINI. Dostępne jest także kompleksowe rozwiązanie z bramką sensoryczną EasyGate SPA. Rozwiązanie płatnego dostępu jest podzielone na kategorie według poziomu bezpieczeństwa, przepustowości, komfortu gości czy zwrotu z inwestycji.

Rozwiązania i branże

Rekomendowane rozwiązania

WYSOKI POZIOM KONTROLI DOSTĘPU

 • Bramka sensoryczna EasyGate SPA
 • Bramka obrotowa Bar SPA
 • Akcesoria dodatkowe

NIŻSZY POZIOM KONTROLI DOSTĘPU

 • Terminal Door SPA
 • Terminal Dor SPA MINI
Rozwiązania i branże

Rozwiązania produktowe

EasyGate SPA

Cominfo EasyGate SPA to uchylna bramka szybkiego tranzytu, przeznaczona do miejsc ogólnodostępnych, w których wymagana jest opłata za wejście do określonej strefy. Doskonale sprawdza się w obiektach o dużym natężeniu ruchu takich jak stacje paliw, parki rozrywki, płatne toalety i inne miejsca publiczne. EasyGate SPA pozwala na pobieranie opłat za wejście 24h na dobę, nie wymagając przy tym dodatkowej obsługi przez personel. Bramka sensoryczna wyposażona jest w skrzydła z hartowanego szkła o wysokości 1400 mm, co zapobiega próbom nieautoryzowanego przejścia. Dodatkowo posiada wbudowany wyświetlacz LCD z komunikatami dla użytkowników, wrzutnik monet oraz czytnik RIFD dla dostępu pracowników obsługi. W zależności od potrzeb bramkę Cominfo EasyGate SPA można wyposażyć w dodatkowe akcesoria takie jak: terminal do płatności kartami, skaner voucherów i kodów QR czy drukarkę paragonów fiskalnych i voucherów. Bramka w wersji EasyGate SPA Premium zapewnia możliwość dostępu osób niepełnoprawnych na wózkach. szczepionkowych, co ułatwia kontrolę przestrzegania zaleceń służb w tym zakresie.

Bar SPA

Bramka Bar SPA to bramka obrotowa Cominfo typu tripod lub unipod przeznaczona do płatnego wejścia w systemie kontroli dostępu. Jest dedykowana do obiektów o dużym natężeniu ruchu, takich jak stacje paliw, parki rozrywki, płatne toalety i inne miejsca publiczne. Cominfo Bar SPA umożliwia pobieranie opłat za wejście 24h na dobę bez konieczności dodatkowego nadzoru pracowników obsługi. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD z komunikatami dla użytkowników, wrzutnik monet oraz czytnik RIFD dla personelu. W zależności od potrzeb bramkę obrotową Cominfo Bar SPA można wyposażyć w dodatkowe akcesoria takie jak: terminal do płatności kartami, skaner voucherów i kodów QR czy drukarkę paragonów fiskalnych i voucherów. Konstrukcja urządzenia gwarantuje intuicyjną i prostą obsługę oraz niezawodność działania i długą żywotność.

Door SPA i Door SPA MINI

Terminal COMINFO Door SPA uzupełniony czytnikiem Cominfo EasyScan W to kompaktowe i rozwiązanie płatnego dostępu, gwarantujące odpowiedni poziom bezpieczeństwa w obiektach o niewielkiej liczbie odwiedzających. Urządzenie doskonale sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni – może być montowany na ścianie, także podtynkowo. Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście w Door SPA i Door SPA MINI zapewnia intuicyjne prowadzenie użytkownika poprzez minimalistyczny, przemyślany interfejs, dzięki czemu proces zakupu jest intuicyjny

Rozwiązania i branże

Korzyści z zastosowania

 • Wyeliminowanie dostępu osób bez opłaconego wejścia
 • Redukcja kosztów zatrudnienia
 • Zwrot kosztów utrzymania toalety
 • Szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycji
 • Systemem umożliwia generowanie raportów sprzedaży
 • Motywowanie klientów do zakupów i korzystania z innych usług
 • Wzrost obrotów handlowych, poprzez zwiększenie obrotów sprzedaży
Rozwiązania i branże

Materiały i wiadomości

Katalog

Pobierz katalog z opisem
rozwiązań Płatnej Toalety i płatnego wejścia.
Pobierz

LinkedIn

Bądź na bieżąco i śledź nas na LinkedIn.
Sprawdź
SMART SOLUTIONS
for entrance control
DFE Security sp. z.o.o.
ul. Polska 25
00-703 Warszawa

NIP: 524-266-67-68
REGON: 141655737
KRS: 0000294567

Kontakt

 • Telefon / E-mail
Biuro
Dział Handlowy
 • Social Media

Copyright © 2023 | DFE Security | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Blog

Design: Proformat

o nas

Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz:


  o nas

  Aby pobrać raport, wypełnij poniższy formularz: